Eller, dünya ısınsın diye sallandı!

Yayınlanma Zamanı : 02 Mart 2021 Saat: 16:02

Eller, dünya ısınsın diye sallandı!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Gençlik Merkezi ev sahipliğinde “Kardeşin Isınır, Dünya Isınır” sloganıyla düzenlenen yardım kampanyası ile toplanan malzemeleri İdlib’teki çocuklara törenle uğurladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı uhdesinde, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatları ile Türk Kızılayı işbirliği ve koordinasyonuyla ülke genelinde “Kardeşin Isınır, Dünya Isınır” mottosuyla yürütülen sosyal proje kapsamında; Suriye’nin İdlib kentinde kış mevsimini zor şartlar altında geçiren insanlara ulaştırılması hedeflenen çeşitli kıyafet ve giyim eşyaları, ayakkabı, bot, mont v. b. kışlık giyim malzemeleri İskenderun Gençlik Merkezi lojistik merkezinden gönderildi.

81 ili kapsayan yardım projesi çerçevesinde İskenderun Gençlik Merkezi lojistik merkezi olarak belirlenmiş olup, 33 ilden gelen toplam 704 yardım kolisi gençlik merkezi personelleri ve gönüllü gençler tarafından tasnif ve kolileme çalışmalarının tamamlanmasının akabinde, Türk Kızılayı Yardım Tırına yükleme çalışmalarına İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in de bizzat destek verdiği  çalışmaların ardından, toplanan ürünler İdlib’e uğurlandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"