Muhasebeciler, ticari hayatın her alanında var!

Yayınlanma Zamanı : 01 Mart 2021 Saat: 12:32

Muhasebeciler, ticari hayatın her alanında var!

İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Merih Hasan Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, her yıl 1 – 7 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebe Haftası dolayısıyla İlçe Kaymakamı İskender Yönden’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Yönden’e kabulü ve sıcak karşılaması nedeniyle teşekkür eden Başkan Merih Hasan Yıldırım, vergi mükelleflerinin gelişmelerden bilgi sahibi olması, yasa ve mavzuatlardaki değişikliklerin anında aktarılması gibi yaptıkları pek çok çalışma hakkında bilgiler aktardı.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bütün muhasebecilerin bu özel gününü kutlayan Kaymakam Yönden, “Ticari hayatın her alanında paydaşımız olan, ülke ekonomisinin ve iş dünyasının gelişimi için özveriyle çalışan muhasebe sektörünün bütün mensuplarının; “Muhasebe Haftası”nı içtenlikle kutluyor, çalışmalarında kolaylık ve başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"