Hatırlatma!

Yayınlanma Zamanı : 26 Şubat 2021 Saat: 17:22

İskenderun Belediyesi bazı alacakların yeniden yapılandırılması düzenlemesi kapsamında yapılandırma fırsatından yararlanan vatandaşların ödemelerini yapmaları için son günün 1 Mart 2021 olduğunu hatırlattı.

İskenderun Belediyesinden yapılan açıklamada borç yapılandırmasının bozulmaması için ilk taksit ödemesinin 1 Mart’a kadar yapılması gerektiği belirtilerek, “Değerli İskenderunlu Hemşerilerimiz, 7256 Sayılı Kanun hükümlerine göre Belediyemize başvurunuza istinaden yapılandırılan borçların taksitlerin ilk ikisinin süresinde ve tam ödenmesi gerekir. İlk ikisinin süresinde ve tam ödenmemesi halinde kanun hükümlerinden yararlanma hakkı kaybedilir. (7256 sayılı Kanunun 3.mad) ödemelerinizi www.iskenderun.bel.tr resmi web adresinden yapabilirsiniz.E-ödeme Üyesiz kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. UNUTMAYIN SON GÜN: 1 MART 2021” açıklamasında bulunuldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"