İskenderun Polisi’nden kaçmaz!

Yayınlanma Zamanı : 25 Şubat 2021 Saat: 13:14

İskenderun Polisi’nden kaçmaz!

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü, geçtiğimiz hafta içerisinde 9 mahallede meydana gelen 13 ayrı hırsızlık olayının 6’sını aydınlattı. Son dönemde daha çok tepe mahalleleri olmak üzere ev ve iş yerlerinden yapılan hırsızlıklarla ilgili çalışma başlatan ekipler, 6 olayın faili oldukları tespit edilen 6 şüpheliyi gözaltına aldı.

15 -21 Şubat tarihleri arasında İskenderun Kocatepe, Esentepe, Barıştepe, Buluttepe, Yunus Emre, Meydan, Barbaros, Numune ve Kurtuluş mahallelerinde meydana gelen 2 otodan hırsızlık, 3 motosiklet hırsızlığı, 3 bisiklet ve elektrikli bisiklet hırsızlığı, 3 ev ve işyerinden hırsızlık, bir açıktan hırsızlık ve bir de suç eşyasının satın alınması veya kabul edilmesi olmak üzere meydana gelen 13 olayın faillerinin yakalanması için çalışma başlatan ekipler, 6 olayın şüpheli 6 kişiyi gözaltına aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"