Gölbaşı Tabiat Parkı hayranlık uyandıracak!

Yayınlanma Zamanı : 25 Şubat 2021 Saat: 14:45

Gölbaşı Tabiat Parkı hayranlık uyandıracak!

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Kırıkhan Gölbaşı Gölü’nü turizme kazandıracak olan Rehabilitasyon Projesi sözleşmesine imza attı.

Manzarasıyla görenleri hayran bırakan Gölbaşı Gölü’nün korunması, iyileştirilmesi, tanıtılması, sürdürülebilir yönetiminin sağlanması ve halkın farkındalığının artırılması amacıyla Kırıkhan Kaymakamlığı, Kırıkhan Belediyesi ve DOĞAKA işbirliğiyle hayata geçirilecek olan projenin sözleşme imza töreni Vali Rahmi Doğan başkanlığında, Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Kırıkhan Kaymakamı Mahmut Arslanhan, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız,
Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Cüneyt Çağlar ve ilgili kurum yetkilileri katıldı.

Gölbaşı Gölü’nün Türkiye’mizin en güzel sulak alanlarından biri haline getireceklerini ifade eden Milletvekili Hüseyin Yayman, verdiği bir sözü daha tutmanın sevinciyle, “Hatay’ın en güzel tabiat ve turizm projesini inşallah milletimize kazandıracağız” dedi.

Gölbaşı Gölü’nün turizme kazandırılması için imza atan Hatay Valisi Rahmi Doğan da, projenini hayırlı-uğurlu olmasını diledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"