Hatay Valiliği uyardı!

Yayınlanma Zamanı : 18 Şubat 2021 Saat: 16:05

Hatay Valiliği uyardı!

Hatay Valiliği, meteorolojik veriler doğrultusunda gerçekleşmesi beklenen zirai don dolayısıyla üreticileri uyardı.  Bu gece saatlerinden başlayarak, 23 Şubat öğle saatlerine kadar  devam etmesi beklenen Zirai Don Tehlikesine karşı,  tarımsal faaliyetlerin devam ettiği bölgelerde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı üreticilerin ve vatandaşların tedbirli ve dikkatli olması istendi.

Hatay Valiliği’nden yapılan uyarıda, “Yapılan son değerlendirmelere göre;  18.02.2021 Perşembe günü akşam saatlerinden başlayarak, 23 Şubat Salı öğle saatlerine kadar tarımsal faaliyetlerin devam ettiği Doğu Akdeniz bölgesinin (Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye) kıyı kesimlerinde hafif, iç kesimlerinde orta kuvvette zirai don hadisesi beklendiğinden başta üreticilerimiz olmak üzere ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir” denildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"