Yılın Şehri; Hatay!

Yayınlanma Zamanı : 16 Şubat 2021 Saat: 16:56

Yılın Şehri; Hatay!

Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın da katıldığı Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı(DOĞAKA) 97. Yönetim Kurulu Toplantısı’nda Şehir Ödülleri Türkiye’2020 organizasyonunda Hatay’ın 4 ödüle layık görüldüğü açıklandı.

Osmaniye Valisi ve DOĞAKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Dr. Erdinç Yılmaz, yaptığı açıklamada ajansın tanıtım çalışmaları kapsamında yaptığı başvurular sonucunda Şehir Ödülleri’nde ‘Hatay Gastronomisi’nin Yılın Gastronomi Şehri Ödülünü, ‘Arsuz Sokak Sağlıklaştırma Projesi’nin Yılın Sosyal Altyapı Ödülünü, “Hatay Samandağ Vakıflı Köyü”nün Yılın Köyü Ödülünü ve ‘Çok Kültürlü Samandağ İlçesi’nin de Yılın İlçesi Ödülünü kazandığını ifade etti.

Bunların dışında, Doğaka’nın Güdümlü Proje Desteği ile yapımı tamamlanan Antakya Küflü Sürk Çökeleği’ne ait tanıtım filminin TRT Haber’de yayınlandığını söyleyen Vali Yılmaz,2021 Yılı Çalışma Programı çerçevesinde proje izleme ve değerlendirme faaliyetleri ile yatırım destek ve tanıtım faaliyetlerine devam ettiklerinin altını çizdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"