İTSO, eğitime desteğe İSTE’kli!

Yayınlanma Zamanı : 15 Şubat 2021 Saat: 17:22

İTSO, eğitime desteğe İSTE’kli!

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakıf Başkanı Doğan Erten’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Rektör Depçi, kurulduğu günden bu yana üniversiteye desteklerinden dolayı teşekkür ederek, üniversitenin projeleri ve çalışmaları ile ilgili bilgiler aktardı.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası olarak İskenderun Teknik Üniversitesi ile birçok projeye birlikte imza attıklarını belirten İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da, “Bölgemizin ekonomik, sosyal, sanayi, ticari ve kültürel yönden gelişmesi için çalışıyoruz. Bölgemiz için önemi her geçen yıl daha da artan İSTE’nin bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"