MMK’da başarının anahtarı; Takım Ruhu

Yayınlanma Zamanı : 14 Şubat 2021 Saat: 11:00

MMK’da başarının anahtarı; Takım Ruhu

MMK Metalurji Dörtyol Galvanizleme Hattı Soğuk Haddehane Kıdemli Müdürü Ahmet Özdemir, ocak ayında 42 bin 316 ton çelik ile kırdıkları üretim rekorunun ayrıntılarını paylaştı.  ‘Birlikte, inançla, zirveye’ mottolarının kendilerine başarı yolculuğunda nasıl rehberlik ettiğini açıklayan Özdemir, tüm çalışanlarına ve MMK Ailesi’ne başarıya sundukları katkıdan dolayı teşekkür etti.

Pandemi koşullarına ragmen önlemlerden ödün vermeden başarının bir takım oyunu olduğunu söyleyen Özdemir, “MMK Metalurji olarak, pazarın ihtiyaçlarını dikkate alarak üretim süreçlerini iyileştirmek ve yeni üretim siparişlerini almak için sürekli olarak çalışmaktayız.  Üretim, teknik ve satış hizmetlerinin ortak ve iyi koordine edilmiş çalışmaları sonucunda, ürün yelpazesini genişletmek ve alınan siparişlerin yapısını iyileştirmek mümkün olmuştur.  Sonuç olarak; Ocak ayında sıcak-derin galvanizli çelik siparişlerinin listesi oluşturuldu. Bu da Dörtyol’daki HDGL’de mükemmel sonuçlar etmeyi mümkün kıldı ve MMK Metalurji Dörtyol Galvanizleme Hattı’nda Ocak 2021 tarihinde 42.316 ton üretim rekoru kırdı. MMK ailesi olarak; birlikte, inançla, zirveye mottomuz ile hedefe koşuyoruz. Bu yolda başarının en büyük kriteri birlikte doğru zamanda doğru şekilde hareket etmektir. Pazarın ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayıp, pandemi koşullarına rağmen önlemlerimizden ödün vermeyip, aldığımız bu başarı, oynadığımız takım oyunun en büyük göstergesidir. Bu takım oyununun içindeki; CEO’muz Denis Kvasov’dan başlayarak, yöneticilerimize, tüm çalışanlarımıza ve bu dönemde desteğini esirgemeyen kıymetli ailelerine bu vesile ile teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"