İskenderun’da korona sessizliği!

Yayınlanma Zamanı : 13 Şubat 2021 Saat: 18:00

İskenderun’da korona sessizliği!

Koronavirüs ile mücadele kapsamında uygulanan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında İskenderun’da denetimler artarken, vatandaşların yasaklara uyduğu gözlendi.

İçişleri Bakanlığı’nca il valiliklerine gönderilen “Covid-19 13-14 Şubat Denetimleri” Genelgesi kapsamında İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in koordinasyonuyla, yerel yönetim, ilgili / yetkili kurum ve kuruluşların yönetici ve personelleri, mahalle muhtarları, esnaf ve meslek odası temsilcileri ile genel ve özel kolluk birimlerinin katılmıyla oluşturulan özel ekipler, vatandaşların yoğun olarak bulunabileceği, şehirler arası ve şehir içi toplu ulaşım araçları, otogar, dolmuş durakları, park/bahçe, ana cadde/sokaklar ile sahil bantlarına yönelik kontrol ve denetimler gerçekleştirdi.

“Kontrollü Sosyal Hayat” sürecinde temel esas ve prensip olarak öne çıkan maske, mesafe ve temizlik hususlarına dair 13 Şubat ilçe genelinde gerçekleşen denetimlerin, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla yarın daha çok gerçekleşeceği belirtildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"