Eğitim camiasına ‘seyahat muafiyeti’

Yayınlanma Zamanı : 12 Şubat 2021 Saat: 13:37

Eğitim camiasına ‘seyahat muafiyeti’

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı’nın 81 il valiliğine gönderdiği “Eğitim Personeline Seyahat Muafiyeti” konulu genelge kapsamında öğretmenler ve eğitim personelinden 13-14 Şubat’ta özel araçlarıyla yapacakları şehirlerarası seyahatlerde izin belgesi istenmeyeceğini duyurdu.

15 Şubat itibarıyla kademeli olarak yüz yüze eğitime geçilecek olması ve yarıyıl tatilinin sona ermesi nedeniyle başta öğretmenler olmak üzere eğitim öğretim personelinin bu hafta sonu şehirlerarası seyahatlerde yoğunluk oluşturabileceği göz önüne alınarak alınan kararla; görev yaptıkları yer dışında bulunan öğretmenler ile diğer eğitim personeli 13-14 Şubat’ta özel araçlarıyla yapacakları şehirler arası seyahatlerde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan süre ve günlerde yapılan şehirler arası yolculuklarda seyahat izin belgesi alınması zorunluluğundan muaf tutulacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"