Yeni il başkanı hedefi belirledi!

Yayınlanma Zamanı : 11 Şubat 2021 Saat: 15:18

Yeni il başkanı hedefi belirledi!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Mehmet Yeloğlu’nun yerine AK Parti Hatay İl Başkanlığı’na atanan Adem Yeşildal’a ilk ziyareti Hatay’daki Ak Partili ilçe belediye başkanları gerçekleştirdi. Yeşildal’a yeni görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek, görevlerinde başarılar dileyen belediye başkanları, birlik-beraberlik mesajları verdi.

Gerçekleşen ziyaretten dolayı ilçe belediye başkanlarına teşekkür eden Ak Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, “Kutlu Ak davamızın bayrağını; milletvekillerimiz, sizler, Meclis üyelerimiz, teşkilatımızın her kademesinde görev almış dava arkadaşlarımız ve hemşerilerimizle, en üst seviyelere, birlikte, el ele, gönül gönüle taşıyacağız. Bu heyecan bizi daha çok çalışmaya teşvik ederken, hep birlikte partimize ve Aziz hemşehrilerime hizmet etmek için, Hatay için inandığımız yolda yürüyeceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"