Arsuz’da her an karşınıza çıkabilirler!

Yayınlanma Zamanı : 03 Şubat 2021 Saat: 11:17

Arsuz’da her an karşınıza çıkabilirler!

Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Dinçer Dinsever Kalkan,  çok geniş bir yüz ölçümüne sahip ilçede olaylara daha hızlı müdahale edilmesi amacıyla yakın zamanda Yunus Timi ve Motorize Yunus Birimi’nin faaliyete başlayacağını söyledi. İlçeye modern bir Emniyet Müdürlüğü Binası kazandırmak için de çalışmalarının sürdüğünü söyleyen Müdür Kalkan, yaklaşık 7 aydır görev yaptığı ilçede yetersiz sayıdaki personelle birlikte Arsuz Halkının huzur ve güvenliğini sağlamak için canla başla çalıştıklarını ifade etti.

Kuruluşunun 12’nci yılı nedeniyle Mega Haber Gazetesi’ne gerçekleştirdiği kutlama ziyaretinde çalışmaları hakkında açıklama yapan Dinçer Dinsever Kalkan, “Yakın zamanda Arsuz Emniyet birimimize Yunus Timi kurma çalışmalarımız var. Bölgede hayırsever iş insanlarımız mevcut. Bu konuda bölge halkından destek göreceğimize inanıyoruz. Ayrıca, Arsuz Emniyetimize motorize Yunus Birimi ve Hizmet binası kazandırmak için çalışmalarımız sürüyor. Bunun yanında personel sayımızı artırmak üzere talep ve girişimlerimiz var. Arsuz Kaymakamımız Musa Sarı başta olmak üzere tüm kolluk kuvvetlerimizle birlikte halkımızın huzuru ve güveni için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"