Uyuşturucu tacirlerine NARKOTİM engeli!

Yayınlanma Zamanı : 01 Şubat 2021 Saat: 14:44

Uyuşturucu tacirlerine NARKOTİM engeli!

İskenderun Narkotik Suçlarla Mücadele(NSM) Grup Amirliği, İskenderun İstihbarat Büro Amirliği işbirliğiyle uyuşturucu madde ticareti yapanların yakalanmasına yönelik başlattığı çalışmada ele geçirilen uyuşturucu madde ile birlikte 4 kişiyi gözaltına aldı. Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapan şahıslara yönelik düzenlenen 4  ayrı operasyonda ekipler 650 gram esrar, 100 adet mermi, 393 adet captağon hap ile 465 gram uyuşturucu UC ve 1 Adet UC maddesi yapımında kullanılan aparat ele geçirdi.

Norkotik ekipleri;

M.T isimli şahsın ikametinde yapılan arama neticesinde; 2 Parça Halinde toplam 150 gr gelen Esrar, 3 fişek halinde toplamda 3 GRAM  METAMFETAMİN Maddesi, 100 adet 9.19 mm mermi,

H.T ve F. A isimli şahIarın ortak ikamet adresinde yapılan aramada;393 adet captagon hap,

 M.A isimli şahsın ikametinde yapılan aramada;4 parça halinde toplam 465 gr gelen uyuşturucu UC ve 1 Adet UC maddesi yapımında kullanılan aparat,

E. A isimli şahsın ikamet adresinde yapılan aramada; darasız 500 gr gelen esrar ele geçirirken, ilgili karar gereği suç ve suç unsurlarına el koydu, 4 kişi hakkında da adli işlem gerçekleştirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"