Kore Gazileri unutulmadı!

Yayınlanma Zamanı : 23 Ocak 2021 Saat: 10:10

Kore Gazileri unutulmadı!

Sağlık çalışanlarının ardından 90 yaş ve üzeri vatandaşlar için başlatılan aşılama çalışması kapsamında İskenderunlu Kore Gazisi Ali Göçer ile  Antakyalı Kore Gazisi Seman Yaylagül’e de evlerinde  covid-19 aşısı yapıldı.  Hatay Halk Sağlığı Müdürlüğü ekiplerinin evlerine gelerek aşı yapmasından duydukları memnuniyeti ifade eden kahraman gaziler ile 90 yaş üstü büyükler, sağlık çalışanlarına “Allah razı olsun. Öperim gözlerinizden, yüzlerinizden” diyerek, hem memnuniyetlerini dile getirdi, hem de teşekkür etti.

Hatay İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “90 yaş üzeri çınarlarımız, yaşlı bakım evlerimiz ve rehabilitasyon merkezlerimizde bulunan büyüklerimiz ile bu merkezlerde çalışan görevlilerimizin, Acil Sağlık Hizmetleri tedbirlerimizi alarak, yetkin sağlık ekiplerimiz ve donanımlarımız ile evlerinde veya bulundukları mekanlarda Kovid-19 aşılarını yapmaya devam ediyoruz. Büyüklerimizin kıymetini bilerek onları korumak sorumluluğumuz. Hepsine hayırlı ve sağlıklı bir ömür diliyoruz. Ellerinden öpüyor, sağlıklı bir yaşam diliyoruz kendilerine” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"