Zirai Don uyarısı!

Yayınlanma Zamanı : 19 Ocak 2021 Saat: 14:14

Zirai Don uyarısı!

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü, Hatay için zirai don ve buzlanma uyarısı yaptı. Başta zirai faaliyetlerine devam eden üreticiler olmak üzere vatandaşların, buzlanma ve don olayına karşı dikkatli ve tedbirli olması gerektiği belirtilirken, bugün itibariyle etkili olması beklenen zirai don hadisesinin Perşembe sabahına kadar etkili olması bekleniyor.

Meteoroloji’den yapılan açıklama şöyle, “Bu gece saatlerinden başlayarak, 21 Ocak Perşembe sabah saatlerine kadar tarımsal faaliyetlerin devam ettiği Ege ve Batı Akdeniz kıyılarında hafif; Ege ve Akdeniz’in iç kesimleri ile Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Hatay’da orta; Marmara ve Batı Karadeniz kıyılarında ise orta yer yer kuvvetli zirai don hadisesi beklendiğinden başta üreticilerimiz olmak üzere ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"