TÜGEM ve ABİGEM’den emlak danışmanları için işbirliği

Yayınlanma Zamanı : 19 Ocak 2021 Saat: 13:46

TÜGEM ve ABİGEM’den emlak danışmanları için işbirliği

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Sorumlu Emlak Danışmanı sınavlarına girecek olan adaylara yönelik eğitim düzenlendi.

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) Derneği Hatay İl Başkanı Ümit Kavani, Eğitim Komite Başkanı Rıfat Otuzbir ve ABİGEM İskenderun Sorumlusu Derya Aslan koordinasyonunda, maske ve sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak gerçekleşen eğitimlerde, Sorumlu Emlak Danışmanı sınavlarına girecek olan adaylar sektöre yönelik bilgilendirildi.

Gayrimenkul sektörünün deneyimli isimlerinin, aynı zamanda tecrübelerini de sorumlu emlak danışmanı adaylarına aktardığı toplantıda, ABİGEM’in genç ve başarılı İskenderun Sorumlusu Derya Aslan ise girişimciliği teşvik etmek, yenilikçiliği sağlamak, sektörleri sürdürülebilir kılmak için ABİGEM’in sağladığı desteklere değinirken, emlak sektöründe de eğitim odaklı vizyoner girişimcilerin sektöre daha çok katkı sağlayacağını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"