Hatay’da günün özeti: Takım çalışması ve emek!

Yayınlanma Zamanı : 17 Ocak 2021 Saat: 9:30

Hatay’da günün özeti: Takım çalışması ve emek!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bir günlük Hatay ziyaretinin özetini ‘takım çalışması ve emek’ olarak değerlendirdi. Hatay ziyaretinde Antakya – Reyhanlı ayrımı Altınözü Yolu, Reyhanlı-Cilvegözü Sınır Kapısı Yolu, Hassa ile Kırkhan arasındaki yol yapım çalışmaları, İskenderun Şekere ve Sakarya Otoban bağlantı yolu ve kavşak düzenleme çalışmalarını inceleyen Bakan Karaismailoğlu, yapılan çalışmalar ve yatırımlardaki planlamada ekip çalışmasının ve emeğin birbirini tamamladığına dikkat çekti.

Hatay’ın da ihtiyacı olan projeleri bir bir planlayıp, Hataylıların hizmetine sunacaklarını ifade eden Bakan Karaismailoğlu, “Ülkemizin her noktasında olduğu gibi güzide kentimiz Hatay için hayata geçirdiğimiz nitelikli ulaştırma ve haberleşme yatırımlarının; vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırması, istihdama ve ekonomiye olan etkisini en üst seviyeye çıkarması için üretmeye devam!  2020 yılı ulaştırma ve altyapı yatırımları için dolu dolu geçti. Adeta ülkemizin 100 yılını planlıyoruz. Ulaşım ve altyapı projeleri bir akarsu gibi gittiği yerlere hareketlilik ve canlılık getiriyor. Üretimi, istihdamı, turizmi, tarımı geliştiriyor. Ülkemizin ekonomisine çok büyük katkılar veriyor” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"