Haydi, hep birlikte coşkuyla okuyalım!

Yayınlanma Zamanı : 10 Ocak 2021 Saat: 18:39

Haydi, hep birlikte coşkuyla okuyalım!

Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı’nca yarın tüm okulların bahçesinde yapılacak olan bayrak töreni kapsamında il genelindeki bütün okullarda İstiklal Marşı’nın okunacağını duyurdu. Covid-19 salgını nedeniyle okulların yüz yüze eğitime ara verilmesi dolayısıyla her pazartesi sabahı ve her cuma akşamı okul bahçelerinden yükselen İstiklal Marşı’nın, salgın koşulları nedeniyle bir süredir okunamaması dolayısıyla adım atan MEB, 11 Ocak Pazartesi günü saat 10.00’da 81 ildeki tüm okulların bahçesinde bayrak töreni yapılmasını kararlaştırdı.

Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle, “11 Ocak 2021 Pazartesi günü (yarın) saat 10.00’da, 81 ilimizdeki tüm okullarımızda bayrak töreni eşliğinde İstiklal Marşı’mızın çalınmasını; öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve ailelerimizin evlerinden ya da bulundukları yerlerden eşlik edeceklerdir. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Saat 10.00’da Hatay Erol Bilecik MTAL’de programa eşlik edecektir.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"