Osmaniyeliler’e Şerif Tosyalı mesajı

Yayınlanma Zamanı : 07 Ocak 2021 Saat: 17:34

Osmaniyeliler’e Şerif Tosyalı mesajı

Osmaniye OSB Yönetim Kurulu Başkanvekili Şerif Tosyalı, Milli Mücadelenin en önemli dönüm noktalarından biri olan 7 Ocak Osmaniye’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99’ncu Yıldönümünü kutladı. Osmaniye’nin, vatan sevdasıyla dolu kahramanlık destanın yazıldığı önemli illerden biri olduğunu ifade eden Tosyalı, bu vatanı kendilerine miras bırakan atalarını da 7 Ocak ruhuyla andı.

Osmaniye OSB olarak, Osmaniyelilerin gurur gününü kutlayan şerif Tosyalı, “Atalarımız 99 yıl önce yurdumuza düşmanı sokmamak için canlarını ortaya koyarak, bağımsızlıkları için büyük bir mücadele verdi. Bizler de bugün, 7 Ocak’taki bağımsızlık ruhunu bugün de yaşatmak ile birlikte, ekonomi alanındaki mücadelemizle, insanlarımızın refahı ve ülkemizin kalkınması için çaba gösteriyoruz. Daha güçlü Türkiye için, daha güçlü bir Osmaniye için üretiyoruz. Şartlar ne olursa olsun daha çok çalışmak ve daha çok üretmek için mücadele ediyoruz. 7 Ocak Osmaniye’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99’nci yılını kutluyor, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, düşman kuvvetlerine karşı büyük bir destan yazan şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"