Belen de hastanesine kavuşuyor

Yayınlanma Zamanı : 07 Ocak 2021 Saat: 16:11

Belen de hastanesine kavuşuyor

Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Arsuz Devlet Hastanesi’nin ardından Belen Devlet Hastanesi’nin de yer tesliminin yapıldığını müjdeledi. Devlet Hastanesi projeleriyle ilgili Sağlık Bakanlığı’nda tüm gelişmeleri yakından takip eden Milletvekili Özel, yer tesliminin ardından da iki hastanenin de inşaatın en kısa sürede tamamlanıp hizmete açılması için gayret edeceğini ifade etti.

Hataylıların en güzel hizmeti hakettiğini ve bunun için durmadan çalıştıklarını ifade eden Milletvekili Özel, “3 bin 143 metrekare alan üzerine 15 yataklı yapılacak entegre Belen Devlet Hastanemiz ile 26 bin metrekare alan üzerine 50 yataklı inşa edilecek Arsuz Devlet Hastanemizin yer teslimi Sağlık Bakanlığımız tarafından yapıldı. İnşaatları kısa sürede başlanacak iki yatırım, her hizmetin en güzeline layık Belenli ve Arsuzlu Hemşerilerime şimdiden hayırlı olsun” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"