İskenderun Belediye Meclisi karıştı!

Yayınlanma Zamanı : 05 Ocak 2021 Saat: 16:00

İskenderun Belediye Meclisi karıştı!

İskenderun Belediye Meclisi’nin 2021 yılı ilk toplantısı, CHP Meclis Grubu’nun toplantıyı terketmesi dolayısıyla gergin başladı.  CHP Grup Başkan Vekili Ali Mutlu ile İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı arasında yaşanan ‘Yalan söylüyorsun’ tartışması meclise damga vurdu.

Ali Mutlu’nun Peynirciler Pasajı esnafı için yaptığı gündem dışı konuşmalarına Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Ya yasadan bir habersiniz ya da yalancısınız” sözlerine “Ben hayatım boyunca yalan söylemedim. Söyleminizi kabul etmiyorum, Lafınızı geri almanızı istiyorum” şeklinde karşılık vermesinin ardından, Başkan Tosyalı’nın meclis gündemine geçmesi üzerine CHP Grubu toplantıyı terk etti.

CHP Grubu’nun salonu terketmesinin ardından devam eden meclis, 2020 yılında görev yapacak denetim komisyonuna Erdem Ünlü Çetinkaya, Adnan Mursaloğlu ve Hayri Karakuş’u seçti.

Devamı gelecek…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"