HADO bilgilendirmesi, HBB genel sekreter yardımcısından

Yayınlanma Zamanı : 30 Aralık 2020 Saat: 14:52

HADO bilgilendirmesi, HBB genel sekreter yardımcısından

Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Ok, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ı makamında ziyaret ederek, HADO(Hatay Deniz Otobüsü) projesinin son durumu hakkında bilgilendirme yaptı.

Hatay’ın en önemli projelerinden biri olan ve Mersin, Kıbrıs ve Beyrut’a deniz seferleri imkânı sağlayacak olan HADO projesinin inşaatı hakkında bilgi aktarmak amacıyla görüşme gerçekleştiren Ok, projede gelinen son nokta ve gelişmeler hakkında Hatay Valisi Rahmi Doğan’a bilgiler aktardı.

12 Haziran tarihinde temeli atılan ve Hatay’ın jeopolitik konumu, ekonomisi ve turizmine katkı sağlayacak olan Madenli Yat Limanı, Su Sporları Merkezi ve Hatay Deniz Otobüsü (HADO)’nün şehre önemli bir ivme kazandıracağını belirterek, çalışmalarının en kısa süre içerisinde bitirilmesini planladıklarını ifade eden HBB Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Ok, Hatay halkının refahı, şehrin ticari ve turizme katkısı sağlayarak HADO için desteklerinden dolayı Hatay Valisi Rahmi Doğan’a teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"