İskenderun Kaymakamı vatandaşları uyardı

Yayınlanma Zamanı : 28 Aralık 2020 Saat: 12:08

İskenderun Kaymakamı vatandaşları uyardı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, bu hafta uygulanacak sokağa çıkma yasağı ve yeni yıl dolayısıyla vatandaşları alışverişlerini koronavirüs tedbirleri kapsamında, rehavete kapılmadan yapmaları konusunda uyardı.  Genel kamu düzeninin devam ettiğinin altını çizerek, ihtiyaçların temininde alınan kurallardan taviz verilmemesini isteyen Kaymakam Yönden, koronavirüs vaka sayılarının artmaması için artacak yılbaşı alışveriş yoğunluğuna dikkat çekti.

Rehavete kapılmanın yanısıra, panik ve israf vurgusu da yapan Kaymakam İskender Yönden, “Değerli hemşehrilerimiz; Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun önerileriyle Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN takdirleriyle ve İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’nun koordinasyonuyla 81 İlde 31.12.2020 Perşembe günü saat: 21.00’dan itibaren 4 Ocak 2021 Pazartesi günü saat: 05.00’a kadar geçerli olmak üzere “Sokağa Çıkma Kısıtlaması” ve söz konusu kısıtlama kararları ile pandemi tedbirleri çerçevesinde sıkı denetimler uygulanacaktır. Devletimiz her şartta ve her koşulda siz değerli halkımız için seferber olmakla birlikte, herhangi bir mağduriyete mahal vermemek için de azami gayret gösterdiği aşikardır. Bu doğrultuda planlı bir şekilde, rehavete kapılmadan, panik ve israf yapmadan evinizin ihtiyaçlarını temin etmeli ve maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarından kesinlikle taviz vermemelisiniz. Netice itibariyle, kamu düzeni aksatılmadan devam etmektedir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"