İskenderun Belediyesi’nden esnafa ekonomik destek

Yayınlanma Zamanı : 21 Aralık 2020 Saat: 14:41

İskenderun Belediyesi’nden esnafa ekonomik destek

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ocak-Haziran 2021 tarihleri arasında esnaftan işgal harcı alınmayacağını duyurdu. Başkan Tosyalı, ayrıca kapalı olan işyerlerinin de kapalı kalınan döneme ait işgal harcı tahakkuk ve tahsilatının yapılmayacağını belirtirken, her zaman esnafın yanında olduklarını dile getirdi.

İskenderun Belediyesi olarak her daim esnafın sorunlarına çözüm üreten bir anlayışla hareket ettiklerini söyleyen Başkan Tosyalı, “2464 Sayılı Belediye Gelirleri Kanununun 52. maddesine istinaden Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan muhtelif yerleri kullanıp İşgal Harcı ödeme durumunda olan esnafımızdan, 01 Ocak 2021 ile 30 Haziran 2021 tarihleri arasında İşgal Harcı alınmayacaktır. Ayrıca, 2020 yılı içerisinde kapalı kalan işyerlerimizden, kapalı kalınan döneme ait İşgal harcı tahakkuk ve tahsilatı yapılmayacaktır. Değerli Esnaflarımızın yanındayız, Destekçisiyiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"