Barolar, Hatay’a nefes olacak!

Yayınlanma Zamanı : 17 Kasım 2020 Saat: 10:00

Barolar, Hatay’a nefes olacak!

Hatay Barosu, Eylül ve Ekim aylarında Hatay’ın farklı ilçelerinde yaşanan orman yangınında zarar gören bölgelerin yeniden ağaçlandırılması için tüm baroları fidan dikimi için Hatay’da buluşturacak. 28 Kasım’da ‘Hatay, hayat bulsun’ kampanyası kapsamında hukukçularla birlikte fidan dikecek olan Hatay Barosu, kampanyaya fidan bağışı ile destek olmak isteyenler için de hesap numarası paylaştı.

Hatay Barosunun, ağaçlandırma kampanyası ile ilgili açıklaması şöyle; “Orman yangınlarında kül olan ortak mirasımız ormanlarımızın yeniden ağaçlandırılması için Baromuz tarafından düzenlenen ve tüm Barolarımızın davetli olduğu fidan dikim etkinliği 28 Kasım 2020 Cumartesi günü gerçekleştirilecektir. Gelin hep birlikte fidan bağışı yaparak geleceğe nefes olalım. Bir fidan bedeli karşılığı 10TL’dir. Bağış için Türk Ekonomi Bankası’nda Hatay Barosu adına açtığımız hesaba “Hatay Ağaçlandırma” açıklamasıyla bağış yapabilirsiniz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"