Öğrencilerin yüz yüze eğitim hakkını elinden alma!

Yayınlanma Zamanı : 15 Kasım 2020 Saat: 13:08

Öğrencilerin yüz yüze eğitim hakkını elinden alma!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, 2020-2021 eğitim öğretim yılının ilk ara tatili dolayısıyla bir haftalık ara verilen yüz yüze eğitimin, artan koronavirüs vakaları nedeniyle kaldığı yerden devam etmesi için herkese sorumluluk düştüğünü söyledi.

Tatilden sonraki süreçte, öğrencilerin eğitimine devam edebilmesi için maske takma çağrısı yapan Kaymakam Yönden, “Ülke genelinde olduğu gibi güzide İlçemiz İskenderun’da da 13.11.2020 Cuma gününden itibaren 2020-2021 eğitim öğretim yılına bir (1) hafta süreyle ara verildi.  23.11.2020 Pazartesi günü kaldığımız yerden devam etmek ümidiyle iyi istirahatler temenni ederken, maske, sosyal mesafe ve temizlik vb. kurallarından asla taviz verilmemesini önemle istirham ediyoruz. Geleceğimizin teminatı değerli çocuklarımızın geleceğe uzanan eğitim öğretim maratonunda herkesin desteğini bekliyoruz. Öyleyse bu başlık ve kural ile bütünleşelim. Maskeni tak çünkü; öğrencilerimizin buna ihtiyacı var” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"