Bu ricayı geri çevirmeyin!

Yayınlanma Zamanı : 15 Kasım 2020 Saat: 8:40

Bu ricayı geri çevirmeyin!

İskenderun Kaymakamlığı, vatandaşları koronaya karşı uyarırken, ‘pazar gününü evde geçirin” çağrısında bulundu. Kendimize ve sevdiklerimize  karşı sorumluluğumuz olduğu bilinciyle tedbirlerin elden bırakılmamasını isteyen kaymakamlık, “Bugün eski normallerimize mesafe koymazsak, yarın sevdiklerimiz ve sevenlerimiz ile aramıza hiç kapanmayacak mesafeler girebilir” diyerek, tehlikeye dikkat çekti.

Giderek artmakta olan “COVID-19” riskine karşı Pazar gününü herkesin evinde geçirmesi için ‘BİR RİCAMIZ VAR!’ başlığıyla yapılan kaymakamlığın çağrısı şöyle: “Bugün Pazar. Evinizde, ailenizle zaman geçirin. Başkalarıyla paylaşacağınız mekânlarda riske girmeyin. Bir mecburiyetiniz yok ise en güzeli bu! Giderek artmakta olan “COVID-19” riskine karşı, kuralların geçersiz olduğu tek yer eviniz. Gününü evde geçireceklere çok teşekkür ederiz. #BirlikteBaşaracağız”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"