Daha yeşil bir körfez için ağaçlar ormana dönüşsün!

Yayınlanma Zamanı : 13 Kasım 2020 Saat: 15:11

Daha yeşil bir körfez için ağaçlar ormana dönüşsün!

İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler((SMMM) Odası, Hatay SMMM Odası ve Orman Genel Müdürlüğü ile hatıra ormanı protokolü imzaladı. Geçtiğimiz ay Belen Arsuz ve İskenderun’da meydana gelen ve adeta ciğerlerimiz yakan orman yangında zarar gören alanların yeniden yeşillendirilmesi için “Daha yeşil bir körfez için fidanlar ağaca, ağaçlar ormana Dönüşsün” kampanyası başlatan muhasebeciler, bölgenin yeniden yeşillenmesi için tüm imkanları seferber edeceklerini söyledi.

İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Merih Hasan Yıldırım; “İSMO olarak, ormanlarımızı daha yeşil bir hale getirmek için canla başla çalışacağız. Yeşil ile mavinin birleştiği körfezimize daha çok oksijen ve temiz havanın sağlanması için harekete geçmiş bulunuyoruz. Yeniden fidanların ağaca, ağaçların ormana dönüşeceği günler çok yakın” derken, herkesi kampanyaya destek olmaya davet etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"