Başkan Tosyalı ile kitaplı güzel bir gün!

Yayınlanma Zamanı : 12 Kasım 2020 Saat: 17:00

Başkan Tosyalı ile kitaplı güzel bir gün!

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Dünya Çocuk Kitapları Haftası kapsamında Düğünyurdu Mahallesi’nde çocuklarla buluştu. Mahalle muhtarı Seyfettin Çöloğlu ile birlikte Hayriye-Ahmet Açıkgöz İlkokulunda minik öğrenciler ile bir araya gelen Başkan Tosyalı, geleceğimizin güvencesi olan çocuklara kitabı sevdirmek ve okuma alışkanlığı kazandırmak için kitap hediye etti.

Miniklerle samimi bir sohbet eden Başkan Tosyalı, “Dünya Çocuk Kitapları Haftası’nda farkındalık oluşturmak adına böyle güzel ve anlamlı bir etkinlik gerçekleştirmek istedik. Kitap okumak hayatımıza yeni ufuklar açmanın ilk şartı. Hepinizin kendi hayatına yön veren, ufku açık ve geleceği şekillendirmeye hazır çocuklar olmanızı istiyoruz. Bu yüzden de bol bol kitap okumalısınız” diyerek, öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

Muhtar Seyfettin Çöloğlu ve Okul İdarecileri de eğitime vermiş olduğu desteklerden dolayı Başkan Tosyalı ’ya teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"