Arsuz, Arsuz olalı böyle denetim görmedi!

Yayınlanma Zamanı : 07 Kasım 2020 Saat: 0:11

Arsuz, Arsuz olalı böyle denetim görmedi!

YÜZLERCE POLİS SAHAYA İNDİ

Arsuz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yaptıkları asayiş, narkotik ve pandemi uygulamasıyla ilçede adeta kuş uçurtmadı. Halkın huzur ve güvenliği için 20 farklı noktada yapılan geniş kapsamlı uygulamada yüzlerce polise çevik kuvvet ve özel harekat ekipleri de eşlik etti.

Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan’ın yanısıra Hatay İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kamuran Koç’un da birlikte yönettiği asayiş uygulamasında tüm cadde ve kavşaklar ile sokaklarda kimlik kontrolü, şüpheli şahıs ve araçlara yönelik arama yapıldı.

Uygulamada arama kaydı olan 1 kişi ile asker kaçağı yakalanırken, bir miktar uyuşturucu da ele geçirildi.

Yüzlerce polisi sahada gören vatandaşlar bir süre şaşkınlık yaşasa da, uygulamanın huzur ve güvenliğin sağlanması için yapıldığının öğrenilmesinin ardından, vatandaşlar asayiş uygulamasının yapılmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, Arsuz Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan’a ve emniyet teşkilatına teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"