Su faturası öderken mağdur olmayın!

Yayınlanma Zamanı : 05 Kasım 2020 Saat: 12:33

Su faturası öderken mağdur olmayın!

HATSU Genel Müdürü Muhammed İkbal Polat, yetkisiz su tahsilatı yapan ödeme noktaları konusunda aboneleri uyardı. Polat, HATSU Genel Müdürlüğü ile anlaşması olmayan ödeme noktalarına fatura ödenmesi durumunda, HATSU kurum hesabına fatura bedellerinin intikal etmeyebileceği gibi, abonelerin borçlarından da düşmeyebileceğinin altını çizdi.

Abonelere sorun yaşamamaları ve mağdur olmamaları için su fatura ödemelerini Genel Müdürlüğün Su Tahsilat Veznelerine veya anlaşmalı kurumlara yapmalarını yapmalarını tavsiye eden Polat, “Abonelerimiz, su faturalarını www.hatsu.gov.tr adresindeki ‘Online Fatura Ödeme’ sekmesinden 7 gün 24 saat ödeyebilirler. Ayrıca vatandaşlarımızın il genelinde 18 ayrı noktada bulunan HATSU su tahsilat veznelerine su fatura bedellerini ödeyebilecekleri gibi, anlaşmalı olduğumuz 17 farklı bankaya otomatik ödeme talimatı vererek veya internet bankacılığı kanalı ile de faturalarını ödeyebilirler. Genel Müdürlüğümüzün Hatay’da bulunan 4 farklı özel ödeme noktasıyla su tahsilatı konusunda anlaşması bulunmakta olup, PTT Şubelerinden de tahsilat yapabilme olanağı sunmaya devam etmektedir” dedi.

Genel Müdür Polat, abonelerin su faturalarını kolaylıkla ödemeleri konusunda da fatura ödeme ağlarını sürekli genişletmeye çalıştıklarını vurguladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"