Palmiye’ye yeni Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı

Yayınlanma Zamanı : 05 Kasım 2020 Saat: 10:01

Palmiye’ye yeni Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Ali Tufan Pehlivan, İskenderun Palmiye Hastanesi ailesine katıldı.

İskenderun Palmiye Hastanesi bünyesinde hizmet vermekten mutluluk duyduğunu ifade eden Op. Dr. Ali Tufan Pehlivan, alanında uygulamış olduğu tedaviler hakkında şu bilgileri verdi, “Ortopedi ve travmatoloji branşı olarak; ortopedinin başlıca alt alanları olan spor yaralanmaları, diz hastalıkları, kalça hastalıkları, omuz hastalıkları, dirsek hastalıkları, ayak hastalıkları, el hastalıkları, omurga hastalıkları, çocuk ortopedisi gibi hastalıkların tanı ve tedavisinde, İskenderun Palmiye Hastanesi’nde hizmet vermeye devam edeceğiz.”

Op. Dr. Ali Tufan Pehlivan Kimdir?

1981 doğumlu Op. Dr. Ali Tufan Pehlivan, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Vakıf Gureba Eğitim Araştırma Hastanesi’nde uzmanlığını tamamladı. Sivas Asker Hastanesi, Hatay Kırıkhan Devlet Hastanesi, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi’nin ardından İskenderun Palmiye Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görevine devam etmektedir

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"