İskenderunspor FK’da istifa depremi!

Yayınlanma Zamanı : 05 Kasım 2020 Saat: 11:25

İskenderunspor FK’da istifa depremi!

İskenderunspor FK Kulüp Başkanı Enes Ege Aygün, takıma yeteri kadar zaman ayıramadığı gerekçesiyle kulüp başkanlığı görevinden ayrıldığını açıkladı. Turuncu-mavili camia için yayınladığı veda mesajında, İskenderun FK’da belirsizlik vurgusu yapan Aygün, bundan sonra Kastamonuspor Kulüp Başkanı olarak spor yaşamına devam edeceğinin altını çizdi. Erzinspor A.Ş.’den satın aldığı hisseleri de Aziz Yıldız’a devrettiğini duyuran Aygün’ün açıklaması şöyle;

“Sevgili İskenderun halkı ve İskenderun FK taraftarları; bu kente geldiğim ilk günden itibaren hep pozitif düşünceler içerisinde oldum. Göreve geliş amacım; bu büyük camiayı tekrar ayağa kaldırmak ve profesyonel lig hasreti çeken bu güzel kentin özlemini sona erdirmekti. Çok şükür büyük bir heyecanla başladığım bu görevde hedeflerimize ulaştık. Şuan itibariyle hem oyuncu kadrosu ile hem sportif başarısı ile adından söz ettiren bir İskenderun FK var.

Hepinizin malumudur ki, memleketimin takımı GMG Kastamonuspor’da hali hazırda başkanlık görevini sürdürmekteyim. GMG Kastamonuspor’a bu zor günlerinde daha fazla vakit ayırmam gerektiği ve İskenderun FK’ya da gerekli zamanı ayıramadığım için üzülerek aranızdan ayrılıyorum.

Hissemi, Sayın Aziz Yıldız beyefendiye devrediyorum. Belki bedenen yanınızda olamayacağım ama kalbim hep İskenderun FK ve sizlerle birlikte olacak. Gönlümün Şampiyonu, İskenderun’dur. Görevde olduğum kısa süre içerisinde önemli ve doğru işler yaptığımı düşünüyorum. Yine bu süreçte hem bu güzel kentle hem de taraftarlarımız ile güzel bir hava yakaladık. Şahsıma gösterilen ilgiye minnettarım. Belki söylenecek çok söz var ama en önemlisi ben sizleri ve bu kenti sevdim. Çok güzel insanları tanıma fırsatı buldum. Hiç kimse ile bir kırgınlığım olmadı. Herkes, hakkını helal etsin. Benim de bir hakkım varsa helal olsun. Aygün ailesi olarak ilk günden itibaren üstümüze düşen ne varsa yapmaya çalıştık. Önümüzdeki süreçte de maddi ve manevi desteğimizin devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın.

Kamuoyunda ki İskenderun FK belirsizliği de Başkan ve yönetimle birlikte en kısa sürede çözülecektir diye düşünüyorum. İskenderun FK profesyonel kurumsal kimliğine kavuşacaktır.

En büyük isteklerimden birisi de İskenderun FK’nın iç saha maçlarını başka ilçelerde değil, kendi kentinde oynamasıdır. İnşallah bu da olacak ve İskenderun’umuzun maçını sizlerle birlikte hep beraber izleyeceğiz. Şimdi, İskenderun FK’ya daha güçlü sahip çıkma zamanı.

Şimdi Şampiyonluğa giden bu yolda bir ve beraber olma zamanı. Bundan sonra GMG Kastamonuspor Kulüp Başkanı ve İskenderun FK taraftarıyım.

Sizleri unutmayacağım. Kalın sağlıcakla…”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"