En özel günleri, en kötü günleri oldu!

Yayınlanma Zamanı : 02 Kasım 2020 Saat: 11:04

En özel günleri, en kötü günleri oldu!

Hatay Valiliği, Belen’de damadın yol kenarında tartıştığı gelini tekme- tokat dövdüğü anlara ilişkin görüntüler üzerine açıklama yaptı. Seyir halindeyken başlayan ve araçtan inerek devam eden tartışmanın çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonuyla görüntülenip Hatay Valiliği’ne ulaştırılmasıyla harekete ekipler, damadın geline şiddet uygulamasına ilişkin, gerekli adli işlemlere başlandığını bildirdi.

Hatay Valiliği’nden konuyla yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, “01.11.2020 tarihinde saat 14.00 sıralarında Belen İlçemizde yolda seyir halinde ilerlerken gelin ve damadın araçtan inerek yol üzerinde tartışmaları üzerine, olaya tanık olan vatandaşlarımızın 112 üzerinden yaptıkları gelin ve damat kavgası şeklinde gelen ihbar üzerine, ekipler olay yerine intikal etmiş olup, orada yaptıkları görüşmede tartışmanın yolda hızlı gitmelerinden kaynaklandığı bilgisi alınmış, daha sonra gelinin şikayetçi olması üzerine gerekli adli işlemlere başlanılmıştır.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"