Batıgöz ‘Şimşek’ gibi başladı!

Yayınlanma Zamanı : 02 Kasım 2020 Saat: 15:13

Batıgöz ‘Şimşek’ gibi başladı!

Dünya’da ve Türkiye’de göz anlamında önemli çalışmalara ve tedavilere imza atan Batıgöz, İskenderun’da açtığı Cerrahi Tıp Merkezi’nin Başhekimliğine Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Firas Şimşek’i getirdi. İskenderun Devlet Hastanesi’ndeki başarılı çalışmalarıyla tanınan ve pek çok kişinin göz tedavisinde umudu olan Şimşek, başhekim olarak üstlendiği yeni göreviyle Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi’nde göz alanında en üst teknolojilerle hizmet vereceklerini söyledi.

Hekim kadrosu, tecrübe ve bilinçli bakım, güler yüzlü sağlık çalışanları ile hasta ve yakınlarına en iyi sağlık yatırımını sunmayı hedeflediklerini anlatan Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi Başhekimi, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Firas Şimşek, ‘’Batıgöz Sağlık Grubu, göz sağlığı başta olmak üzere ileri teknolojileri takip eden, deneyimli hekim kadrosuyla güven uyandıran bir sağlık kuruluşudur. Batıgöz Sağlık Grubu 2004 Yılında, İzmir’in kalbi Çankaya’da kurulmuş olup, devamında hizmete alınan İzmir / Şirinyer (2006), Manisa (2016), İstanbul (2016) ve İzmir / Balçova (2018) şubeleri ile her geçen yıl büyüme istikrarını sürdürmüştür. 2008 yılından itibaren, yurtdışında da yatırımlar gerçekleştiren sağlık grubumuz Romanya’nın başkenti Bükreş’te, Ukrayna’nın başkenti Kiev’de ve Hollanda’nın önde gelen kent merkezlerinden Rotterdam’da hizmet vermeyi sürdürmektedir. Batıgöz İskenderun Şubesi’nde teknolojik alt yapımızın GÖZ alanında kullanılabilecek en üst teknolojilere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Lazer ya da katarakta ait teknolojilerde, dünyada kullanılabilecek en üst teknolojiye sahip olmanın yanı sıra cihaz parkuru, hekim altyapısı ve mevcut teknolojiyi kullanabilme deneyimi de çok büyük bir önem taşıyor” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"