Reyhanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne kavuşuyor

Yayınlanma Zamanı : 30 Ekim 2020 Saat: 14:35

Reyhanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne kavuşuyor

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Reyhanlı’da hizmet vermesi planlanan “Reyhanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi”  yapım protokolünü imzaladı.

Valilik Abdurrahman Melek Toplantı Salonunda düzenlenen törene Vali Doğanın yanı sıra, Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, Reyhanlı Kaymakamı Ali Candan, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu ve İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat katıldı.

Reyhanlı İlçesi Yenişehir Mahallesinde tahsisi Sağlık Bakanlığına yapılan Reyhanlı Belediyesi ait parsel üzerinde, maliyeti Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası tarafından karşılanacak olan Reyhanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin yapımı ile ilgili protokol töreninde Vali Doğan, ” Reyhanlı İlçemize hayırlı uğurlu olsun. Sağlığa önem verip kaynak sağlayan tüm iş insanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"