Hatay vatandır.

Yayınlanma Zamanı : 28 Ekim 2020 Saat: 11:22

Hatay vatandır.

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, yeni bir orman yangını ile imtihandan geçen Hatay’daki terör saldırısı ve orman yangınlarını TBMM gündemine taşıdı. Bir takım odakların felaket senaryolarını Hatay’da sergileme arayışına girdiklerini ifade eden Kaşıkçı, ‘çürümüşler’ olarak nitelendirdiği bu odakların asla emellerine ulaşamayacaklarını söyledi.

İşte, Milletvekili Kaşıkçı’nın ‘Hatay vatanadır’ vurgusu yaptığı TBMM’deki konuşması, “Medeniyetler ve hoşgörü timsali Hatay’ son günlerde ardı ardına gelişen olaylarla gündeme gelmektedir. Orman yangınlarıyla başlayan terör saldırıları, eylem hazırlığında olan iki terörist güvenlik güçlerimizin dikkati neticesinde ölü olarak ele geçirilmesi ve bugün tekrar başlayan orman yangınları ile bir takım odakların felaket senaryolarını Hatayda sergilemek arayışına girdiklerini görüyoruz. Hataylılar milli varlıklarını muhafaza etmek için bugünlere kadar ağır bedeller ödemişlerdir. Devletin varlığına, milletin birliğine zincir vurmaya çalışan çürümüşlere milli ruhu görmezden gelerek huzurumuzu bozmaya gayret eden ve kardeşliğimizi boğmaya çalışanlara karşı Hataylılar ay yıldızlı bayrak altında Türk milletinin istiklali ve istikbali için tek yürek olmuşlardır. Hatay vatandır. Türk milleti teröre teslim olmayacaktır.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"