Gündem; borçların yeniden yapılandırılması

Yayınlanma Zamanı : 26 Ekim 2020 Saat: 14:35

Gündem; borçların yeniden yapılandırılması

SGK Hatay İl Müdürü Hamit Bal, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası(İTSO)’nı ziyaret ederek, SGK prim borçları ve borçların yeniden yapılandırılması ile ilgili bilgiler verdi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Bal, pandemi sürecinde gerek işveren gerekse çalışanların sıkıntılı bir dönem geçirdiğine vurgu yaparak, borçların yeniden yapılandırılmasının büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “Prim borçlarının ertelenmesi işverenlerimiz için bir fırsattır. Bu fırsatı değerlendirmeleri ve belirtilen süre zarfında bu ödemeleri yapmaları kendileri açısından iyi olacaktır. Pandemi sürecinde iş insanlarımız ekonomik yönden çok zor günler geçirmektedir. SGK’nın işverenlerimize sağladığı bu kolaylığı bizlerde tüm üyelerimize gerek toplu mail, sosyal medya ve basın aracılığı ile bildiriyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"