Tosyalı Holding, çok çok büyük bir aile şirketi!

Yayınlanma Zamanı : 23 Ekim 2020 Saat: 15:57

Tosyalı Holding, çok çok büyük bir aile şirketi!

Türkiye’nin global çelik üreticisi Tosyalı Holding’in İş Ortakları Buluşması bu yıl Belek’te gerçekleşti.

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı’nın holdingin vizyonu, devam eden ve programa alınan projeleri, sektörün dünü ve bugünü ile gelecekten beklentilerini paylaştığı, iş ortaklarının bilgi ve deneyimlerini dinlediği toplantıda sektöre ve pandemi dönemine yönelik değerlendirmeler de yapıldı.

Tosyalı Holding’in iş ortaklarıyla birlikte çok büyük bir aile olduğunu ifade eden Fuat Tosyalı, “Tosyalı ailesi sizlerle büyümeye devam ediyor. Değişime ve gelişime inanan bir grup olarak, sektördeki güçlü ve öncü rolümüzü sürdürüyoruz.  Bu sene Dünya Çelik Birliği’nin açıkladığı listelere göre, dünyanın ilk 100 çelik üreticisi arasında yer aldık fiili üretimlerimizle. İlave sadece İskenderun’da 4 milyon ton kapasite, Cezayir’de 2,5 milyon ton yassı çelik kapasitemiz devreye girecek. 10 milyon tonun üzerinde çelik üretim durumunda olacağız. Devam eden yatırımlarımız işletmeye alındığımızda hedefimiz dünyanın en büyük 50 çelik üreticisi arasında olmak. Ülkemizin de inşallah en büyük üreticisi olmak.  Sizin de kendinizi bu büyüklüğün, bu kültürün bir parçası olarak görmenizde bizim çok çok değerli. Biz büyük bir aileyiz” dedi.  

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"