Mavi Vatan yoldaşlarından selam ve teşekkür

Yayınlanma Zamanı : 22 Ekim 2020 Saat: 12:15

Mavi Vatan yoldaşlarından selam ve teşekkür

Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Albay Oğuz Bavbek, Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanı Kd. Binbaşı Oğuz Emre Çiçek ile birlikte İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’i makamında ziyaret etti.

SG Albay Oğuz Bavbek, Sahil Güvenlik Komutanlığı’na hibe yoluyla kazandırılan ve geçtiğimiz günlerde tören eşliğinde teslimatı yapılan kontrol botundan dolayı, Kaymakam İskender Yönden olmak üzere, katkı ve destek veren herkese teşekkür etti.

Kaymakam İskender Yönden ise, nazik ziyareti dolayısıyla Albay Oğuz Bavbek ve beraberindeki Kd. Binbaşı Oğuz Emre Çiçek’e teşekkür ederek, iş insanlarının katkılarıyla Sahil Güvenlik Komutanlığı filosuna kazandırılan kontrol botunun hayırlı olmasını temenni ederken, mavi vatanımızın kahramanlarına kolaylıklar ve başarılar dileğini, “Pruvanız neta, dümeniniz viya, rüzgârınız da kolayına olsun. Mavi Vatan yoldaşlarına selam olsun” ifadeleriyle iletti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"