Pandemi ile ilgili her ‘Yönden’ hassasiyet!

Yayınlanma Zamanı : 21 Ekim 2020 Saat: 14:46

Pandemi ile ilgili her ‘Yönden’ hassasiyet!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, pandemi sürecinde devlet idaresince alınan tüm tedbir ve kararların ilçede uygulanmasında üstün bir titizlik ve hassasiyet gösterirken, karantina önlemleri ile de salgının yayılmasını önlemek için verdiği çabayla da hassasiyetini gözler önüne serdi.

Covid-19 teşhisi konan her hasta için kişinin dış ortam ile temasını kesmek amacıyla önemli çalışmalar gerçekleştiren Kaymakam Yönden, “Devlet idaresince alınan tedbir ve kararların yanı sıra ilçemizde Covid-19 teşhisi konan her hasta için kişinin dış ortam ile temasını kesmek amacıyla ve bunu yaparken de temel ihtiyaç malzemeleri temini konusunda sorun yaşamaması amacıyla ekonomik durumuna bakılmaksızın muhtarların da bilgi ve referansı dahilinde Bin TL nakdi veya ayni yardım yapılmaktadır. Ayrıca, teşhisi konan kişi / kişiler evinde kalmayı istememesi halinde ise kaymakamlığımız uhdesinde ve Türk Kızılay İskenderun Şubesi finansörlüğünde KYK Yurdu yatakhanesinde misafir olarak kabul edilmekte ve hekimlerimiz kontrolünde karantina sürecini tamamlaması sağlanmaktadır. Bu hassasiyetimiz devam ederken; muhterem halkımızdan ricamız; maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına dikkat etmesidir. Gelecekteki güzel günlere erişmek bugünlerdeki titizlik, sabır ve dikkatimiz ile mümkün olacaktır. Haydi İskenderun birlikte başaralım” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"