Cumhuriyet coşkusu kortları da sardı!

Yayınlanma Zamanı : 21 Ekim 2020 Saat: 14:08

Cumhuriyet coşkusu kortları  da sardı!

İskenderun Kaymakamlığı, İskenderun Belediyesi ve İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü işbirliğiyle, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97’nci yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen tenis turnuvası renkli görüntülere sahne oldu.

Belediye spor tesislerinde düzenlenen turnuvaya İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel, antrenör ve sporcular katıldı.

Pandemi kuralları çerçevesinde centilmence yarışan sporculara eşlik eden İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, “Cumhuriyetimizin 97. yıl dönümü kapsamında düzenlenen turnuvalara katılım sağlayan antrenör ve sporcularımızı tebrik ediyorum” derken, masa tenisindeki başarısını da ortaya koydu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97’nci yıldönümünü kutlayan İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı ise, bayram coşkusunun çeşitli etkinliklerle pandemi kuralları çerçevesinde kutlanacağını belirterek, turnuvalara katılım gösteren sporculara teşekkür etti.

İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel de, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97’nci yıldönümünü birçok sportif etkinlikle kutlayacaklarını belirtirken, açılışı tenis turnuvasıyla yaptıklarını ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından, bileğinin gücüyle şampiyon olan sporculara ödülleri takdim edildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"