Başkan Tosyalı, mahallelerin en gür sesleriyle buluştu!

Yayınlanma Zamanı : 19 Ekim 2020 Saat: 14:29

Başkan Tosyalı, mahallelerin en gür sesleriyle buluştu!

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 19 Eylül Muhtarlar Günü dolayısıyla hizmet ortaklarıyla kahvaltıda buluştu.

Belediye 3 Nolu sosyal tesisinde AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ile birlikte İskenderunlu muhtarlar ile bir araya gelen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Muhtarlar Günü’nü kutlayarak, proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Muhtarların da söz aldığı ve aynı zamanda çalışmaların ve taleplerin de masaya yatırıldığı programda konuşan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Vatandaşlarımıza hizmet yolunda, yerel yönetimlerimizin ve demokrasimizin en önemli yapı taşları olan çok değerli muhtarlarımızın günü kutlu olsun” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ise, davetinden dolayı Başkan Tosyalı’ya teşekkür ederek, “İskenderun için el birliği ile çalışmaya devam edeceğiz. Belediye Başkanımız Sayın Fatih Tosyalı ve mesai arkadaşları ile güzel bir şekilde halkımıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. İnşallah bu şekilde ilçemize hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Muhtar Kekeç Başkan Fatih Tosyalı’ya günün anısına plaket taktim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"