Eski karakollara gençlik iksiri!

Yayınlanma Zamanı : 18 Ekim 2020 Saat: 10:30

Eski karakollara gençlik iksiri!

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Lisesi karşında bulunan eski merkez karakolunun atıl durumdaki arazisinde başlatılan yenileme ve düzenleme çalışmalarını inceledi.

Gençlik Merkezi gönüllüleriyle bir araya gelerek yapılan zihin fırtınası sonrası  İskenderun Emniyet Müdürlüğü Yenişehir Karakolu olarak kullanılan binanın yıkılmasıyla açılan alanı ‘İskenderun Hatırası’ anı alanına dönüştüren Başkan Tosyalı, şimdi de şehir merkezindeki alanın güzelleşmesi için adım attı.

İki atıl alanı İskenderunluların rahat nefes alabilecekleri, çok sayıda sanatsal çalışmanın bulunacağı yeni bir yaşam merkezine dönüştürdüklerini söyleyen Başkan Tosyalı, “Belediyemiz tarafından İskenderun Lisesi karşında bulunan eski merkez karakolunun yerindeki atıl durumdaki arazideki yenileme ve düzenleme çalışmalarımız son aşamada.  Şehre renk katacak çalışmalarda düzenlediğimiz alanda gençlerimizin ve tüm halkımızın uğrayıp resim çekilebileceği, dolaşabileceği ve grafiti sanatı ile buluşabilecekleri çalışmalar yapılacak. Şehrimizin uygun yerlerini ve okullarımızı sanatsal resimlerle renklendirmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"