Ziyaretlerle umutlar da yeşeriyor!

Yayınlanma Zamanı : 14 Ekim 2020 Saat: 21:13

Ziyaretlerle umutlar da yeşeriyor!

Hatay Vali Yardımcısı Yusuf İzci, Belen, Arsuz ve İskenderun’daki yangın bölgesinde zarar gören çeşitli atölye ve imalathaneleri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile İskenderun Ticaret Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ın da eşlik ettiği incelemelerde Vali Yardımcısı İzci, devletin halkın yanında olduğunu belirterek, yaraların sarılacağını ifade etti.

Vali yardımcısı İzci’nin ardından, Hatay Büyükşehir Beleidye Başkanı Lütfü Savaş da Arsuz ilçesinde yangından etkilenen Nergizlik, Kışla, Karahüseyinli, Karaağaç mahalleleri ile Belen ilçesi Petekevler, Çağanevler, İssume ve Toki konutları çevresinde incelemelerde bulundu. Başkan Savaş, bölge halkına geçmiş olsun dileklerini iletirken, İmkanları doğrultusunda destek sunacaklarını ve bu zor günde hem vatandaşalrın, hem de zarar gören işletme sahiplerinin yanında olacağını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"