Dönel katlı kavşağın yüzde 70’i bitti

Yayınlanma Zamanı : 13 Ekim 2020 Saat: 17:34

Dönel katlı kavşağın yüzde 70’i bitti

Hatay Büyükşehir Belediyesi, Dünyanın üçüncü büyük organizasyonu olarak kabul edilen EXPO 2021 hazırlıkları kapsamında hayata geçirdiği ilk Dönel Katlı Kavşak çalışmalarının yüzde 70’ini tamamladı.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün sorumluluk alanında olan ancak yapımını gerçekleştirmek üzere Büyükşehir Belediyesine protokolle devredilen Antakya Çevreyolu üzeri Primemall AVM ile Adliye Sarayı arasındaki alanda ‘EXPO Antakya Alanı Dönel Katlı Kavşağı’nda HBB yetkilileri 7/24 çalışmalar gerçekleştirirken, 2 adet köprü bağlantısında da sona yaklaştı.

Fsk (farklı seviyeli köprü) olan ve Hatay da ilk defa yapılma özelliğinin yanı sıra çevre yolundan EXPO’ya gelecek ziyaretçilerin daha rahat ve güvenilir bir şekilde ulaşımlarını sağlayacaklarını belirten ekipler, çalışmaları en kısa süre içerisinde tamamlayacaklarını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"