HATSU, zaman kaybetmeden görevde!

Yayınlanma Zamanı : 12 Ekim 2020 Saat: 18:11

HATSU, zaman kaybetmeden görevde!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), İskenderun, Belen ve Arsuz ilçelerinde 2 gün devam ettikten sonra kontrol altına alınan yangının yaralarını sarmaya başladı. 

Afet bölgesindeki 3 mahallenin ciddi zararlar aldığı yangın bölgesinde bütün ekiplerin altyapıda yenileme çalışmasına başladığını belirten HATSU, bölgede yaşamını sürdüren vatandaşların suya kavuşması ve mağduriyet yaşamaması adına yeni hat döşeme çalışmalarının yapıldığını aktardı.

Özellikle Arsuz ilçesine bağlı Karahüseyinli, Nardüzü Mahalleleri ile Belen ilçesine bağlı Fatih Mahallesi Petek evler mevkiinde hummalı bir çalışma başlattıklarını ifade eden Hatsu, HATSU, zarar gören yerlerin tespiti sonrasında 3 ayrı mahalleye toplamda 100 metrelik yeni içme suyu hattının döşenerek bağlantı çalışmaların yapıldığını bildirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"