İSDEMİR, üzerine düşeni yapmaya hazır!

Yayınlanma Zamanı : 11 Ekim 2020 Saat: 9:30

İSDEMİR, üzerine düşeni yapmaya hazır!

Türkiye’nin aynı anda hem uzun hem yassı çelik üretebilen tek ve en büyük entegre tesisi İskenderun Demir ve Çelik A.Ş(İSDEMİR), Belen-İskenderun ve Arsuz’da iki günde kontrol altına alınabilen yangınla ilgili açıklama yaptı. Hatay ve İskenderun Halkına geçmiş olsun dileklerini iletirken, üzerlerine düşen sorumluluğu da üstlenmeye hazır olduklarını ifade edilen İSDEMİR’in açıklaması şöyle;

“İsdemir, Değerli Bölge Halkımızın Dikkatine;

Hatay’da iki gündür devam eden ve kısa sürede bölgeyi etkisi altına alan yangını üzüntü ve endişeyle takip ediyoruz. Olabildiğince en az hasar ve kayıpla atlatılmasını temenni ettiğimiz ve İskenderun’a da sıçrayan yangın sebebiyle bölgeye yakın tüm personelimiz uyarılmıştır. Ayrıca, ilgili kamu birimlerinden gelen talepler doğrultusunda gerekli destekler verilmekte, süreç kurumumuzca yakından takip edilmektedir. Devletimizin tüm olanaklarını seferber ettiği yangın kontrol altına alınmıştır ve ivedilikle soğutma çalışmaları tamamlanmaktadır. İsdemir olarak üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getirmeye hazırız. Tüm Hatay ve İskenderun halkına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Saygılarımızla.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"