Yüzyüze eğitime dezenfektan desteği

Yayınlanma Zamanı : 21 Eylül 2020 Saat: 10:15

Yüzyüze eğitime dezenfektan desteği

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, koronaVirüs gölgesinde okula dönüşün heyecanını yaşayan öğrenciler için okullarda hijyen noktaları oluşturdu.  Okul öncesi ve 1. Sınıflar için bugün başlayan yüz yüze eğitim-öğretim yılının ilk ders zilinin çalması dolayısıyla ilçe genelindeki bütün okullara dezenfektan üniteleri yerleştiren Başkan Tosyalı, yeni eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiasına, öğrenci ve velilerine hayırlı uğurlu olmasını dilerken, hijyen kurallarının ihlal edilmemesi uyarısında bulundu.

 ‘#okullarıgüvenleaçıyoruz’ sloganıyla eğitim öğretim yılına merhaba diyen bütün öğrencilere başarılarla dolu bir yıl dileyen Başkan Tosyalı, “Bugün 1. Sınıf öğrencilerimiz geleceğe büyük bir adım atacaklar. Belediye olarak kentimizdeki tüm okullarımıza değerli öğrencilerimizin kullanımı için dezenfektan ünitelerinin dağıtımını gerçekleştirdik. Gittiğimiz her okulda idarecilerimize ‘Temizlik-Maske-Mesafe’ kurallarını hatırlatarak, yolumuza devam ettik. Öğrencilerimiz ailelerinden sonra onlara emanet. Zorlu bir sürecin üstesinden gelmeye çalışıyoruz ve kendimizi her şekilde korumak adına kurallara uymamız gerektiğini bir kez daha belirtmek istiyorum. Bu vesile ile öğrencilerimize ve tüm eğitim camiasına yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"